Blog

Badania pompy 15Z33x8 na stacji prób po kapitalnym remoncie

Ocena użytkowników: 3 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Po przeprowadzonym remoncie na życzenie klienta VEGA VALVE przeprowadza badania pompy na stacji prób oraz wyznaczenie charakterystyk rzeczywistych [ΔH = f(Q), P = f(Q), η = f(Q) ].

Podczas remontu jednym z najistotniejszych parametrów jaki zostaje przywrócony jest wysoka sprawność pompy w punkcie pracy. Wartość ta ma bezpośrednie przełożenie na koszty eksploatacji. Badanie pompy na stacji prób odpowiada na szereg pytań na temat jakości wykonania remontu.

O Nas

VEGA VALVE to zespół profesjonalistów, posiadamy odpowiednią kadrę, doświadczenie i przygotowanie techniczne do wykonywania prac modernizacyjnych i remontowych o dużym stopniu złożoności i skomplikowaniu technicznym. Wykonuje remonty i modernizacje najważniejszych pomp energetycznych, pomp zasilających, kondensatu, pomp diagonalnych, monoblokowych, pomp wodnych – przewałowych,wielostopniowych, ściekowych – zatapialnych, pionowych i poziomych napowierzchniowych oraz pomp chemicznych. Remonty pomp wykonujemy na częściach powierzonych lub dostarczonych przez naszą firmę.

© 2018 VEGA VALVE Sp. z o.o.
Designed by JaTTOG

Search