ROZWIĄZANIA POMPUJĄCE DLA GÓRNICTWA

Szukasz bezpiecznych i skutecznych rozwiązań w zakresie gospodarki wodnej w górnictwie? ANDRITZ jest jednym z wiodących producentów pomp do gospodarki wodnej i awaryjnych systemów osuszania w kopalniach głębinowych.

ANDRITZ Ritz HDM - Praca w górnictwie przy dużych obciążeniach

ANDRITZ dla górnictwa

Rozwiązania pompujące dostosowane do wymagań naszych klientów,


Szukasz bezpiecznych i skutecznych rozwiązań w zakresie gospodarki wodnej w górnictwie? ANDRITZ jest jednym z wiodących producentów pomp do gospodarki wodnej i awaryjnych systemów osuszania w kopalniach głębinowych.

W górnictwie odkrywkowym i głębinowym bezpieczeństwo i niezawodność mają priorytetowe znaczenie dla zapewnienia niezakłóconego wydobycia. Operatorzy kopalni na całym świecie zaufali jedno i dwustrumieniowym głębinowym pompom silnikowym ANDRITZ przeznaczonym do skutecznego wypompowywania wody kopalnianej z obszarów wydobycia. Jeśli konieczne jest zastosowanie pomp ratowniczych do niezawodnego, szybkiego wypompowania wody w sytuacji awaryjnej, najlepszym rozwiązaniem jest opatentowana technologia HDM pozwalająca zapewnić bezpieczeństwo ludziom i środowisku.

HDM - Praca w górnictwie przy dużych obciążeniach,

Dwie pompy umieszczone są jedna nad drugą, pracują w przeciwnych kierunkach
i napędzane są jednoczęściowym wałem pompy. Rozłożenie obciążenia na dwie pompy zapewnia pełne wyrównanie nacisku osiowego, przyczyniając się do rozwiązania problemów związanych z działaniem sił na jednostkę i obciążeniem łożysk oporowych, a jednocześnie przepływ i prędkość ssania na zewnątrz pompy zostają zmniejszone o połowę. W ten sposób są również chronione ściany studni wokół obszarów zasysania, a wlot cząstek ściernych zostaje ograniczony do minimum. Każda głębinowa pompa ANDRITZ z technologią HDM charakteryzuje się maksymalną niezawodnością działania i odpornością na zużycie oraz długim okresem eksploatacji, który często wynosi ponad 20 lat.

Inne technologie,

Technologia MST (Modular Shaft Technology) umożliwia łatwe dostosowanie
pompy do zmieniających się warunków pompowania.

Technologia MCT (Modular Cooling Technology) poprawia wytrzymałość i jednocześnie jest najskuteczniejszą metodą chłodzenia silników pomp głębinowych.

Technologia IPM (Interior Permanent Magnet Motor) – nowe wysokiej klasy silniki głębinowe o największej sprawności dla szerokiej gamy wydajności.

Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych technologii, zapraszamy do zapoznania się z broszurami i nagraniami wideo. Zapraszamy do współpracy
© 2024 VEGA VALVE Sp. z o.o.
Designed by JaTTOG

Search