Blog

Vega Valve Sp. z o.o. to Efektywna Firma 2020

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Vega Valve Sp. z o.o. została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu w XIII edycji Konkursu Efektywna Firma 2020 na podstawie danych finansowych.

"Przedsiębiorstwo działa bowiem efektywnie - średni stosunek zysku netto do przychodów w latach 2018-2019 osiągnął w nim poziom 6,6 proc. To dało mu tytuł Efektywna Firma 2020."

 

Firma wykonuje remonty i modernizacje najważniejszych pomp energetycznych, pomp zasilających, kondensatu, pomp diagonalnych, monoblokowych, pomp wodnych – przewałowych, wielostopniowych, ściekowych – zatapialnych, pionowych i poziomych napowierzchniowych oraz pomp chemicznych.

Wykonuje i dostarcza filtry samoczyszczące, filtry kondensatu, filtry na zasilaniu pomp, agregaty olejowe. Dostarcza wkłady filtracyjne do wszelkich zastosowań.

Dostarcza pompy przemysłowe austriackiego producenta ANDRITZ AG. Pompy Andritz AG dzięki solidnej konstrukcji, dużym zakresie wydajności, wysokiej odporności na zużycie i wysokiej sprawności, doskonale nadają się do tłoczenia mediów takich jak: woda rzeczna, woda sieciowa, woda demi, ścieki, woda pitna. Firma ANDRITZ AG jest znana i rozpoznawalna dzięki swoim kompetencjom oraz innowacjom w projektowaniu pomp odśrodkowych, dwustrumieniowych, diagonalnych i smigłowych z hydrauliczną regulacją kąta nachylenia łopat.

Swoje usługi Vega Valve Sp. z o.o. kieruje przede wszystkim do branży: wodociągów i kanalizacji, energetyki zawodowej i ciepłownictwa."  

 

Więcej informacji możecie Państwo przeczytać na stronie http://europejskafirma.pl/vega-valve-sp-z-o-o-to-efektywna-firma-2020

 

O Nas

VEGA VALVE to zespół profesjonalistów, posiadamy odpowiednią kadrę, doświadczenie i przygotowanie techniczne do wykonywania prac modernizacyjnych i remontowych o dużym stopniu złożoności i skomplikowaniu technicznym. Wykonuje remonty i modernizacje najważniejszych pomp energetycznych, pomp zasilających, kondensatu, pomp diagonalnych, monoblokowych, pomp wodnych – przewałowych,wielostopniowych, ściekowych – zatapialnych, pionowych i poziomych napowierzchniowych oraz pomp chemicznych. Remonty pomp wykonujemy na częściach powierzonych lub dostarczonych przez naszą firmę.

© 2024 VEGA VALVE Sp. z o.o.
Designed by JaTTOG

Search