Blog

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Vega Valve Sp. z o.o. została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu w XIII edycji Konkursu Efektywna Firma 2020 na podstawie danych finansowych.

"Przedsiębiorstwo działa bowiem efektywnie - średni stosunek zysku netto do przychodów w latach 2018-2019 osiągnął w nim poziom 6,6 proc. To dało mu tytuł Efektywna Firma 2020."

 

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

 

W styczniu 2021r. powiększyliśmy naszą flotę samochodów serwisowych o nowe VW Transportery. Nowe auta zwiększają mobilność i przyczyniają się do szybszego i sprawniejszego reagowania na potrzeby klientów. 

Brygady serwisowe już zadomowiły się w nowej flocie co możecie Państwo obserwować w trakcie wizyt serwisowych. 

Do zobaczenia na drodze!

 

 

Tags: ,

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

 

Vega Valve Sp. z o.o. od samego powstania stawiała na efektywność energetyczną pompowania realizowaną przez :

  1. podniesienie sprawności remontowanych pomp,
  2. modyfikację układów technologicznych ,
  3. zastosowanie nowych pomp o wysokich sprawnościach.

Powyższe cele zostały wdrożone i są stosowane w układach technologicznych.

Dbałość o środowisko oraz szukanie rozwiązań produkcyjnych obniżających tzw. „ślad węglowy” było podstawą do podjęcia decyzji, że w procesach produkcyjnych będziemy korzystać z zielonej energii.

W okresie od września do listopada 2020 została wykonana instalacja fotowoltaiczna o mocy 50kWp i szacowanej rocznej produkcji na poziomie 50 461 kWh , co będzie stanowiło ponad 50% zapotrzebowania na energię potrzebną do remontu pomp.

 

O Nas

VEGA VALVE to zespół profesjonalistów, posiadamy odpowiednią kadrę, doświadczenie i przygotowanie techniczne do wykonywania prac modernizacyjnych i remontowych o dużym stopniu złożoności i skomplikowaniu technicznym. Wykonuje remonty i modernizacje najważniejszych pomp energetycznych, pomp zasilających, kondensatu, pomp diagonalnych, monoblokowych, pomp wodnych – przewałowych,wielostopniowych, ściekowych – zatapialnych, pionowych i poziomych napowierzchniowych oraz pomp chemicznych. Remonty pomp wykonujemy na częściach powierzonych lub dostarczonych przez naszą firmę.

© 2024 VEGA VALVE Sp. z o.o.
Designed by JaTTOG

Search