Blog

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

W 2016r. nasza firma wykonała remont kapitalny pompy 180P19, wraz z modernizacją układu sterowania wydajnością pompy, oraz dostawę i montaż filtrów samoczyszczących do układu wody smarnej na pompowni centralnej w Elektrowni Dolna Odra.

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego stoiska na XXII Kongresie Użytkowników Pomp. Podczas spotkania poruszane będą zagadnienia na temat współczesnej techniki pompowej, eksploatacji i praktyki użytkowania układów pompowych. Kongres odbędzie się w dniach 23-24 czerwca 2016r. w hotelu Villa Verde Congress&SPA w Zawierciu. Do zobaczenia!

O Nas

VEGA VALVE to zespół profesjonalistów, posiadamy odpowiednią kadrę, doświadczenie i przygotowanie techniczne do wykonywania prac modernizacyjnych i remontowych o dużym stopniu złożoności i skomplikowaniu technicznym. Wykonuje remonty i modernizacje najważniejszych pomp energetycznych, pomp zasilających, kondensatu, pomp diagonalnych, monoblokowych, pomp wodnych – przewałowych,wielostopniowych, ściekowych – zatapialnych, pionowych i poziomych napowierzchniowych oraz pomp chemicznych. Remonty pomp wykonujemy na częściach powierzonych lub dostarczonych przez naszą firmę.

© 2019 VEGA VALVE Sp. z o.o.
Designed by JaTTOG

Search