List autoryzacyjny


Wyrazem jakości usług oferowanch przez VEGA VALVE jest zawarcie porozumienia z ANDRITZ AG, które pozwala oferować rozwiązania pompowe najwyższej jakości.

Opierając się na swoim doświadczeniu oraz na informacjach dostarczonych przez Zamawiającego, jesteśmy w stanie dobrać pompy nawet do najtrudniejszych aplikacji. Oferujemy kompletne rozwiązania pompowni dla sektora energetycznego.

Referencje


Wyrazem jakości naszych usług spełniających oczekiwania Klienta są otrzymane referencjeWspółpracujemy międzi innymi z:

  • PKN Orlen,
  • Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Warszawie,
  • ZRE Katowice, 
  • EDF Polska S.A.
  • PGNiG Termika

Prezentujemy wybrane referencje z realizacji dokonanych przez VEGA VALVE Sp z o.o.


CertyfikatyWyrazem jakości świadczonych usług przez Vega Valve Sp. z o.o. jest posiadanie certyfikatu PN-EN ISO 9001-2015-10
Image
ImageOchrona i bezpieczeństwo pracy jest ważnym aspektem w prowadzeniu działalności.

W trosce o bezpieczeństwo pracowników i gości, firma Vega Valve Sp. z o.o. wdrożyła procesy BHP według normy  ISO 45001. Potwierdzeniem przestrzegania zasad jest posiadanie certyfikatu PN-EN 45001-2018-06

O Nas

VEGA VALVE to zespół profesjonalistów, posiadamy odpowiednią kadrę, doświadczenie i przygotowanie techniczne do wykonywania prac modernizacyjnych i remontowych o dużym stopniu złożoności i skomplikowaniu technicznym. Wykonuje remonty i modernizacje najważniejszych pomp energetycznych, pomp zasilających, kondensatu, pomp diagonalnych, monoblokowych, pomp wodnych – przewałowych,wielostopniowych, ściekowych – zatapialnych, pionowych i poziomych napowierzchniowych oraz pomp chemicznych. Remonty pomp wykonujemy na częściach powierzonych lub dostarczonych przez naszą firmę.

© 2020 VEGA VALVE Sp. z o.o.
Designed by JaTTOG

Search