List autoryzacyjny


Wyrazem jakości usług oferowanch przez VEGA VALVE jest zawarcie porozumienia z ANDRITZ AG, które pozwala oferować rozwiązania pompowe najwyższej jakości.

Opierając się na swoim doświadczeniu oraz na informacjach dostarczonych przez Zamawiającego, jesteśmy w stanie dobrać pompy nawet do najtrudniejszych aplikacji. Oferujemy kompletne rozwiązania pompowni dla sektora energetycznego.

Certyfikaty


Wyrazem troski o jakość naszych wyrobów spełniających oczekiwania Klienta jest funkcjonujący System Zarządzania Jakością i realizowana zgodnie z nim Polityka Zintegrowanego Systemu Zarządzania.  W ramach Systemu Zarządzania Jakością zidentyfikowane i opisane zostały realizowane procesy i ich wzajemne powiązania. Potwierdzone certyfikatem VEGA VALVE ISO 9001


Dodatkowo posiadamy wdrożony System Zarządzania BHP, który wspomaga działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa i higieny pracy poprzez określenie wymagań skutecznego i efektywnego systemu zarządzania w oparciu o przepisy prawne, identyfikację zagrożeń i ocenę ryzyka zawodowego. Myślą przewodnią zadeklarowaną w Polityce Zintegrowanego Systemu Zarządzania jest przesłanie, że bezpieczna praca, nie powodująca utraty zdrowia jest prawem każdego pracownika. Potwierdzone certyfikatem VEGA VALVE OHSAS 18001

Prezentujemy posiadane certyfikaty przez VEGA VALVE Sp z o.o.


Referencje


Wyrazem jakości naszych usług spełniających oczekiwania Klienta są otrzymane referencjeWspółpracujemy międzi innymi z:

  • PKN Orlen,
  • Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Warszawie,
  • ZRE Katowice, 
  • EDF Polska S.A.
  • PGNiG Termika

Prezentujemy wybrane referencje z realizacji dokonanych przez VEGA VALVE Sp z o.o.


O Nas

VEGA VALVE to zespół profesjonalistów, posiadamy odpowiednią kadrę, doświadczenie i przygotowanie techniczne do wykonywania prac modernizacyjnych i remontowych o dużym stopniu złożoności i skomplikowaniu technicznym. Wykonuje remonty i modernizacje najważniejszych pomp energetycznych, pomp zasilających, kondensatu, pomp diagonalnych, monoblokowych, pomp wodnych – przewałowych,wielostopniowych, ściekowych – zatapialnych, pionowych i poziomych napowierzchniowych oraz pomp chemicznych. Remonty pomp wykonujemy na częściach powierzonych lub dostarczonych przez naszą firmę.

© 2020 VEGA VALVE Sp. z o.o.
Designed by JaTTOG

Search