Blog

Nowa lokalizacja biura i zakładu remontowego

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Nowa siedziba Vega-Valve

 

Nasz zakład remontowy, biuro i magazyn mają teraz nowy adres! Znajdziecie nas w Konotopie przy ulicy Inwestycyjnej 51 (Ożarów Mazowiecki). Mimo trudnej sytuacji związanej z pandemią koronawirusa staramy się nie zwalniać tempa, dalej rozwijać i prężnie działać.

 

 

Nowy adres – jakość bez zmian

 

 

W dzisiejszym wpisie chcieliśmy poruszyć dwie ważne sprawy. Pierwsza to oczywiście kwestia nowej lokalizacji. Mamy nadzieję, że to zmiana na lepsze, oraz że traficie do nas bez większych problemów. W razie jakichkolwiek pytań, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu. Odpowiemy na wątpliwości i w razie potrzeby podpowiemy jak do nas dojechać z Państwa lokalizacji.

 

nowa siedziba na mapie

 

 

Druga sprawa. Chcemy upewnić Państwa w przekonaniu, że zmiana siedziby nie pociąga ze sobą żadnych negatywnych następstw. Wręcz przeciwnie! Daje nam nowe możliwości, dzięki którym będziemy mogli utrzymać na wysokim poziomie jakość świadczonych usług i w dalszym ciągu się rozwijać. Mimo niełatwych okoliczności, widma kryzysu, staramy się poszerzać naszą ofertę, aby móc sprostać Państwa oczekiwaniom.

 

Nadal dostarczamy wysokiej klasy pompy przemysłowe dla sektora energetycznego i wodno – kanalizacyjnego (odśrodkowe, dwustrumieniowe, diagonalne, śmigłowe z hydrauliczną regulacją kąta nachylenia łopat itd.) Oferujemy usługi instalacyjne, jak również kompleksowe usługi w zakresie napraw i remontów pomp. Doradzamy, pomagamy też w wyborze odpowiednich filtrów przemysłowych.

 

Wykonujemy prace inwestycyjno - modernizacyjne w branży elektrycznej i AKPiA (Aparatura Kontrolno-Pomiarowa i Automatyka). Wśród nich m.in. projektowanie instalacji, prefabrykacja rozdzielnic, szaf sterowniczych, pulpitów. Do tego rozruchy, ruchy próbne i regulacyjne, montaż, prace specjalistyczne i pomiarowe. Wśród naszych usług znajduje się też wywarzanie dynamiczne wirników, wałów, zestawów wirujących, profesjonalne czyszczenie strumieniowo-ścierne (piaskowanie), jak również usługi spawania stali stopowych i węglowych.

 

Zachęcamy do zapoznania się z pełną propozycją i zakresem usług. Część informacji I szczegółów znajdą Państwo w naszej ofercie na stronie internetowej, a pozostałe przy bezpośrednim kontakcie lub wizycie w siedzibie.

 

Oczywiście pamiętając o naszej nowej lokalizacji!

Zapraszamy!

O Nas

VEGA VALVE to zespół profesjonalistów, posiadamy odpowiednią kadrę, doświadczenie i przygotowanie techniczne do wykonywania prac modernizacyjnych i remontowych o dużym stopniu złożoności i skomplikowaniu technicznym. Wykonuje remonty i modernizacje najważniejszych pomp energetycznych, pomp zasilających, kondensatu, pomp diagonalnych, monoblokowych, pomp wodnych – przewałowych,wielostopniowych, ściekowych – zatapialnych, pionowych i poziomych napowierzchniowych oraz pomp chemicznych. Remonty pomp wykonujemy na częściach powierzonych lub dostarczonych przez naszą firmę.

© 2022 VEGA VALVE Sp. z o.o.
Designed by JaTTOG

Search